TM User Blog

افزونه ارسال پست توسط کاربران

با استفاده از این افزونه می توانید صفحاتی جهت ویرایش و انتشار پست توسط کاربران وردپرس فراهم کنید.

video

سازنده فرم

با فرم ساز پیشرفته هر تعداد فرم پست که می خواهید ایجاد کنید. بدون محدویت پست های استادارد وردپرس. .

شما می توانید هر نوع پست سفارشی را انتخاب کنید فرم ساز از فیلدهای متای پست سفارشی و دسته بندی های سفارشی پشتیبانی می کند. می‌توانید از میان مجموعه‌ای کامل از گزینه‌های نوع فیلد مانند کادر متن، ویرایشگر متن بزرگ، دکمه‌های رادیویی و غیره انتخاب کنید. می‌توانید هر فیلدی را مورد نیاز یا اختیاری قرار دهید.

ویجت های المنتور

با استفاده از شرت کدها در هر صفحه ای فرم ایجاد کنید، برای این کار نیازی به استفاده از صفحه ساز نیست. اما اگر ترجیح می دهید از المنتور استفاده کنید، می توانید با استفاده از ابزارک های المنتور سفارشی افزونه، فرم ها را به راحتی سفارشی کنید.

نام کاربری: demo
رمز عبور: demo1357

پشتیبانی از بادی پرس و بی بی پرس

این افزونه با افزونه هایbbPress و BuddyPress سازگاری کامل دارد. پس از فعال‌سازی، فرم‌های منتخب پست به طور خودکار به صفحات نمایه کاربر اضافه می‌شوند. نویسندگان پست می توانند پست های خود را مستقیماً از نمایه های خود ویرایش یا منتشر کنند. همچنین یک صفحه وبلاگ عمومی به نمایه های کاربر اضافه می شود تا به سایر اعضا اجازه دهد پست های نویسندگان را به راحتی پیدا کنند.

علاوه بر این، اعضای BuddyPressمی توانند پست ها را از صفحه فعالیت در سراسر سایت دنبال کنند. پس از انتشار یک پست جدید توسط نویسنده، یک فعالیت جدید به فید فعالیت اضافه می شود.

settings

تنظیمات پیشرفته افزونه

افزونه دارای یک پنل تنظیمات پیشرفته می باشد. شما می توانید تمام جزئیات فرم ها را با توجه به نیاز خود سفارشی کنید.

می‌توانید وضعیت پست پیش‌فرض را به صورت در انتظار بررسی یا منتشر شده تعیین کنید، دسترسی داشبورد وردپرس را محدود کنید و نوار مدیریت وردپرس را برای نقش‌های انتخاب‌شده حذف کنید، با مجموعه از گزینه‌های رنگی بازی کنید تا بهترین سبک را متناسب با سایت خود پیدا کنید.

media upload

آپلود رسانه درون خطی

می توانید ویژگی آپلود رسانه داخلی را فعال کنید تا به نویسندگان خود اجازه دهید فایل های رسانه ای را در محتوای پست خود آپلود کنند.

recaptcha

گوگل ریکپچا

با قابلیت ریکپچا از فرم های خود در برابر هرزنامه و سوء استفاده محافظت کنید.

استاندارد

برنامه‌نویسی استاندارد، کد نویسی تمیز. این افزونه سرعت سایت شما را کاهش نمی دهد. تمام فایل های مورد نیاز فقط در صورتی بارگذاری می شوند که فرم در صفحه وجود داشته باشد.